Ready Made spoločnosti

Potrebujete okamžite začať podnikať? Plánujete zrealizovať obchod v nasledujúcich dňoch, ale nemáte založenú spoločnosť?

Tak presne pre Vás je určená služba "Predaj ready-made spoločností". Teda firmy na kľúč, ktorá na vás čaká „na sklade“, teda je už založená, zapísaná v Obchodnom registri, na Živnostenskom registri (má pridelené identifikačné číslo organizácie, teda IČO) ako aj prihlásená na Daňovom úrade (má pridelené daňové identifikačné číslo, teda DIČ).

 

Služba predaja ready made spoločností je založená na myšlienke odbremeniť klientov od všetkých komplikácií a časových obmedzení pri zakladaní a zápise spoločnosti do Obchodného registra. Všetky ready made s.r.o. sú založené za účelom predaja konečnému zákazníkovi. Najväčšou výhodou ready- made spoločností je rýchlosť a dostupnosť, a akou sa klient k novej spoločnosti dostane.

Tieto spoločnosti nikdy nevyvíjali žiadnu podnikateľskú činnosť, sú absolútne bez záväzkov, pohľadávok, majú splnené všetky daňové povinnosti a taktiež majú splatené základné imanie v plnej výške. Spoločnosti sú k dispozícii okamžite a Vy za ne môžete pustiť do podnikania v priebehu niekoľkých hodín od prejaveného záujmu o kúpu..


V rámci prevodu na Vás je možné zmeniť názov spoločnosti, sídlo spoločnosti ako aj konateľov a spoločníkov a taktiež doplniť predmety podnikania.