Virtuálne sídlo spoločnosti

Každá spoločnosť zaregistrovaná v obchodnom registri musí mať zapísané sídlo spoločnosti. Nedisponujete vlastnou nehnuteľnosťou, kde by ste si zriadili sídlo firmy a nechcete si prenajímať samostatnú kanceláriu? Okrem "klasického sídla spoločnosti" legislatíva SR umožňuje i tzv. virtuálne sídlo spoločností.

Služby virtuálneho sídla spoločnosti využívajú prevažne majitelia firiem žijúci mimo Bratislavy a zahraničný vlastníci, ktorý majú záujem o vyššiu prestíž firmy so sídlom na lukratívnej adrese v Bratislave. Virtuálne sídlo je taktiež výhodná pre začínajúcich podnikateľov, ktorým pomôže úsporou peňažných prostriedok za prenájom kancelárie, ale aj zabehnutým podnikateľom, ktorý na fungovanie spoločnosti nepotrebujú kancelárske priestory.

Virtuálna kancelária funguje ako kontaktná adresa spoločnosti a pracuje ako jej vlastný sekretariát. Na adrese tohto sídla nesedíte každý deň, avšak danú adresu máte zapísanú v Obchodnom a Živnostenskom registri a v prípade potreby môžete využiť zasadacie priestory. O poštu sa Vám stará vyškolený personál a Vás informuje o prijatej pošte prostredníctvom emailu.


Virtuálne sídlo spoločnosti ponúkame na týchto adresách v Bratislave:

- na Osadnej ulici v Bratislave - od 9€ / mesiac
- na Vyšehradskej ulici v Bratislave - od 11€ / mesiac
- v komplexe Vienna gate, Kopčianska ulica v Bratislave - od 14€ / mesiac
- v kancelárskom komplexe na Klincovej ulici v Bratislave - od 14€ / mesiac
- v historickom centre Bratislavy na Konventnej ulici v Bratislave - od 14€ / mesiac
- v centre Bratislavy na Michalskej ulici v Bratislave - od 26€ / mesiac


Vyšehradská Vienna Gate Klincová Konventná

Výhody virtuálneho sídla spoločnosti:

  • niekoľkonásobne nižšie mesačné náklady ako prenájom kancelárie
  • lukratívna adresa zapísaná ako sídlo vašej spoločnosti v Obchodnom registri
  • firma je riadne označená v prípade kontroly daňového úradu, živnostenského úradu alebo iného štátneho orgánu
  • poštu preberá personál spoločnosti, mailom vás na vašu poštu upozorní a následne ju preposiela na zvolenú adresu alebo uschováva v priestoroch spoločnosti kam si ju prídete vyzdvihnúť
  • je možné aj preberanie pošty určenej „do vlastných rúk“ prostredníctvom splnomocnenia
  • možnosť prenájmu zasadacích priestorov

Virtuálne sídlo spoločnosti je novinkou v oblasti prenájmu kancelárskych priestorov. Virtuálne sídlo je v zahraničí veľmi obľúbená a využívaná služba, ktorá sa za posledné roky etablovala aj an Slovensku. Virtuálne sídlo spĺňa všetky zákonné požiadavky a preto ho akceptujú aj Slovenské úrady - Obchodný a Živnostenský register, Daňové úrady .. teda ide o úplne legálnu formu sídla spoločnosti, ktorá dokáže klientom ušetriť náklady za prenájom.

Máte záujem o virtuálne sídlo od 9Eur / mesiac

Kontaktujte nás.